Chill4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Politicke rasprave

+16
bogdandelija
Zizou
zlaxy
Toja
blackwhite
nikmar
Dedza Car
B.M.K.
6apa6a
NikolaReal
Deki
Taurun
zika
Herceg Playa
NukeR
Popara_87
20 posters

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Pon 5 Maj 2008 - 21:29

TojaVO ::cek sekund koji ti dodje grobar

Toma debil

TojaVO ::
ako neverujete skeniracu i pokazati

Skeniraj i pokazi
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od NikolaReal Pon 5 Maj 2008 - 22:02

ave ave ave mada trebalo bi sve da ih pobiju jer je greota ako vec dolaze da ubiju samo jednoga:clapping:
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Pon 5 Maj 2008 - 22:05

evo vam:

Politicke rasprave - Page 11 Scan0011

Politicke rasprave - Page 11 Scan10

Politicke rasprave - Page 11 Scan0012
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od NukeR Uto 6 Maj 2008 - 0:50

valjalo bi i to debelo prase na razanj malo, jebem ga u usta, hoce da se pridruze madjarima bem ih u usta zvalava
NukeR
NukeR
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1450
Godina : 31
Lokacija : Stadion JNA
Omiljeni klub : PARTIZAN
Datum upisa : 28.02.2008

https://chill4ever.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Deki Uto 6 Maj 2008 - 0:53

Slobodna Vojvodina ave ave
Deki
Deki
Administrator
Administrator

Broj poruka : 731
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od NikolaReal Uto 6 Maj 2008 - 1:42

Deki ::Slobodna Vojvodina ave ave
pu: pu: pu:
NikolaReal
NikolaReal
Moderator
Moderator

Broj poruka : 611
Lokacija : Pozarevac
Omiljeni klub : Crvena Zvezda,Real Madrid
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Zizou Uto 6 Maj 2008 - 14:48

pu:
Zizou
Zizou
Spamer
Spamer

Broj poruka : 284
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Uto 6 Maj 2008 - 15:24

Deki ::Slobodna Vojvodina ave ave
ooooo

pemori se s mesta
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od zlaxy Uto 6 Maj 2008 - 23:08

koreo firme od pre par dina

srbija "mi imamo nasu zastavu" srbija
zlaxy
zlaxy
Forumash
Forumash

Broj poruka : 592
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Taurun Uto 6 Maj 2008 - 23:38

Jel moze neko da mi odgovori na ovo pitanje:
Da li ce radikali i dss oterati fijat iz kragujevca ili ce pristati da oni ostanu tu i da sprovedu u delo to sto planiraju, a sto su danas potpisali?
Usput, za neobavestene, Italija je priznala nezavisnost KiM.
Taurun
Taurun
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Uto 6 Maj 2008 - 23:52

pristace, a tu fiat-zastava nece da mesaju sa politikom ;)
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Taurun Sre 7 Maj 2008 - 0:00

TojaVO ::pristace, a tu fiat-zastava nece da mesaju sa politikom ;)
Bas si me nasmejao!!! Znaci kad je lova u pitanju, nismo gadljivi i jebes ono Kosovo je Srbija, to je za kampanju!!!
hehehe E braco Srbi, stoko jedna.... sto je neko rekao.
Rekoh je, da kad srbima budes hteo da uzmes frizidere, dvd plejere i ostalo kupljeno na kredit, pocinju problemi i too se nece desiti, kakav smo narod... Zato sto smo ovaki zato nas i jebu!!! Ko je razumeo sta sam hteo da kazem, shvatice!
Taurun
Taurun
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Dedza Car Sre 7 Maj 2008 - 3:12

Taurun ::Jel moze neko da mi odgovori na ovo pitanje:
Da li ce radikali i dss oterati fijat iz kragujevca ili ce pristati da oni ostanu tu i da sprovedu u delo to sto planiraju, a sto su danas potpisali?
Usput, za neobavestene, Italija je priznala nezavisnost KiM.
Ja kapiram da ce nova vlada ponistiti tu saradnju sa fiatom. Postoji par razloga:
1. To je predizborni trik Gejeva i zutokljunaca
2. U tom sporazumu pise da se osniva novo preduzece,a ne da se ulaze u zastavu. Nego se pravi preduzece fiat-zastava.
3.Drzava Srbija se obavezala da u to novo osnovano preduzece mora da ulozi 120 miliona evra,a fiat 700 miliona. Vecinski partner je fiat sa 73% a Drzava Srbija manjinski partner sa 27%.
4.Fiat nece placati porez,gradsko gradjevinsko zemljiste dobice na besplatno koriscenje,nece placati nikakve eko,gradske,i ostale takse gradu Kragujevac. Fiat ce biti oslobodjen mnogih drugih poreza i carina.
5.Ali najvaznija cinjenica od svih navedenih je da se osniva novo preduzece FIAT-ZASTAVA, znaci ne ulaze se lova u sadasnju ZASTAVU.
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Taurun Sre 7 Maj 2008 - 9:51

Dedza Car ::
Taurun ::Jel moze neko da mi odgovori na ovo pitanje:
Da li ce radikali i dss oterati fijat iz kragujevca ili ce pristati da oni ostanu tu i da sprovedu u delo to sto planiraju, a sto su danas potpisali?
Usput, za neobavestene, Italija je priznala nezavisnost KiM.
Ja kapiram da ce nova vlada ponistiti tu saradnju sa fiatom. Postoji par razloga:
1. To je predizborni trik Gejeva i zutokljunaca
2. U tom sporazumu pise da se osniva novo preduzece,a ne da se ulaze u zastavu. Nego se pravi preduzece fiat-zastava.
3.Drzava Srbija se obavezala da u to novo osnovano preduzece mora da ulozi 120 miliona evra,a fiat 700 miliona. Vecinski partner je fiat sa 73% a Drzava Srbija manjinski partner sa 27%.
4.Fiat nece placati porez,gradsko gradjevinsko zemljiste dobice na besplatno koriscenje,nece placati nikakve eko,gradske,i ostale takse gradu Kragujevac. Fiat ce biti oslobodjen mnogih drugih poreza i carina.
5.Ali najvaznija cinjenica od svih navedenih je da se osniva novo preduzece FIAT-ZASTAVA, znaci ne ulaze se lova u sadasnju ZASTAVU.
Dedzo care, posto ne pijemo kafu i da palamudimo, moram da kuckam, pa krenimo redom:
- Dal je to predizborni trik zutih, to ce da vidimo, mada ja sumnjam, da ne objasnjavam zasto mrzi me, ukratko, ovo im je poslednja sansa i posao na kom se vade i opstaju, ili propadaju.
- Novo preduzece ce biti sadasnja zastava, al se u registru vrsi preregistracija srazmerno ulozenoj lovi, sto ti daje odgovor i na pitanje br.5
- Ti da bi privukao strane investitore, moras im dati neke olaksice, inace nebi dosla, jer je konkurencija jaka, a i rekli su da su pregovarali i sa Rumunima, al su ipak dosli u Srbiju. A Rumunija je u eu svidelo se to nama ili ne, i imaju dosta olaksica za razliku od nas, znaci sve je interes, a ima ga i fijat i drzava, i to sto ce auto biti jeftiniji ovde nego da ga uvezes, to je dobro, jer sto bi ja vozio bmw star 20 god. ako mogu novi punto, bravu, lineu...?! Bez obzira koliko ja voleo bmw, al novo je novo!
Kazes dali im besplatno zemljiste! I treba! Jer, pazi primer, pa mi reci sta je bolje i isplatljivije:
Ja se krecem uglavnom po Vojvodini, i tamo su ljudi prodavali svoju zemlju strancima na dva nacina:
1. Uzmu 1000,2000,3000,5000 ili koliko god, evra po aru i to je to. Pare se brzo potrose i kraj!
2. Daju zemljiste dzabe, ili uzmu neku malu lovu, i svi im se smeju, ali stave mali uslov, a to je, da taj investitor mora da zaposli clanove porodice u toj firmi(fabrici ili sta vec) i onda znaci, u svaku tu porodicu mesecno stizu 2,3,5,6 ili koliko vec zaposlenih se ubaci. Znaci svaki mesec u kucu dolaze bar 2 plate(od 400e pa na vise) i to ce da traje ihihihi... i ljudi imaju posao i zadovoljni su i imaju neku sigurnost, i mogu nesto da planiraju, dok sam za prvi slucaj napisao sta se desi!
E sad, ti meni reci, ko neko ko ima iskustva i sa eu, koji tebi nacin izgleda isplatljiviji, 1 ili 2-i?
Po meni je drugi u svakom slucaju!
Mi Srbi smo poznati da hocemo da zaradimo veliku lovu odjednom, a to ne moze nigde, i ti to jako dobro znas! A kad treba da se radi, nema nas nigde!
Taurun
Taurun
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od 6apa6a Sre 7 Maj 2008 - 20:07

ma sve je to preseravanje... sta mi imamo da pricamo kako ce nesto biti, tu se nesto kurcimo i prenerazavamo se na sve sto sto nam zasmeta oku... nas srba u bih ima toliko da nas sve mogu stavit u beograd i da nam bude komotno, a ukupno svih, po cijelom svijetu, nema ni da se popuni jedna moskva... i sad jedna takva nacijica, inferiorna u ljudstvu, tehnologiji i tehnici hoce da namece svoju volju britancima, njemcima, amerikancima, nacijama koje vijekovima vladaju svijetom... pa ne moze brato... srbi su se uvijek kurcili i vodili politiku velikog naroda, umjesto da se malo sagnu, prisute, puste malo stvari da idu i pokusaju na taj nacin nesto sebi prigrabiti... sta fali, naprimjer bugarima, hrvatima, rumunima... oni su oduvijek, kad god neko naidje klanjali, kleli se u te ideale, a cim nagrne neko mocniji oni malo zbace dotadasnju vlast i govore kako su to bile ustvari izdajice, samo smo mi ostali vezani za tu rusiju koja nam je donijela monarhiju, kasnije socijalizam, i za cijim smo primjerom, nazalost, krenuli putem tranzicije i kapitalizma...
hocu samo da kazem da se nesto mora mijenjati... svakim sukobom nas je sve manje... a sukobi ovde su veoma cesti... ja se u ovom trenutku ne mogu sjetiti perioda duzeg od 50 godina da nije bilo krvoprolica... ako nam je, ipak, to sudbina, onda je vrijeme da krenem traziti onu krusku o kojoj su tarabici pricali, jer uskoro nama nece moci popuniti ni banja luku...
odo se vratit u krevet... ipak imam temperaturu...
6apa6a
6apa6a
Moderator
Moderator

Broj poruka : 730
Godina : 34
Lokacija : Doboj
Omiljeni klub : FK Trebava Osjecani
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Dedza Car Sre 7 Maj 2008 - 20:20

6apa6a ::ma sve je to preseravanje... sta mi imamo da pricamo kako ce nesto biti, tu se nesto kurcimo i prenerazavamo se na sve sto sto nam zasmeta oku... nas srba u bih ima toliko da nas sve mogu stavit u beograd i da nam bude komotno, a ukupno svih, po cijelom svijetu, nema ni da se popuni jedna moskva... i sad jedna takva nacijica, inferiorna u ljudstvu, tehnologiji i tehnici hoce da namece svoju volju britancima, njemcima, amerikancima, nacijama koje vijekovima vladaju svijetom... pa ne moze brato... srbi su se uvijek kurcili i vodili politiku velikog naroda, umjesto da se malo sagnu, prisute, puste malo stvari da idu i pokusaju na taj nacin nesto sebi prigrabiti... sta fali, naprimjer bugarima, hrvatima, rumunima... oni su oduvijek, kad god neko naidje klanjali, kleli se u te ideale, a cim nagrne neko mocniji oni malo zbace dotadasnju vlast i govore kako su to bile ustvari izdajice, samo smo mi ostali vezani za tu rusiju koja nam je donijela monarhiju, kasnije socijalizam, i za cijim smo primjerom, nazalost, krenuli putem tranzicije i kapitalizma...
hocu samo da kazem da se nesto mora mijenjati... svakim sukobom nas je sve manje... a sukobi ovde su veoma cesti... ja se u ovom trenutku ne mogu sjetiti perioda duzeg od 50 godina da nije bilo krvoprolica... ako nam je, ipak, to sudbina, onda je vrijeme da krenem traziti onu krusku o kojoj su tarabici pricali, jer uskoro nama nece moci popuniti ni banja luku...
odo se vratit u krevet... ipak imam temperaturu...
Umetnice ostani u krevetu bolje je za sve nas, znas sta temperatura je zajebana bolest.
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Dedza Car Sre 7 Maj 2008 - 20:33

[quote="Taurun"]
Dedza Car ::
Taurun ::[b]
Dedzo care, posto ne pijemo kafu i da palamudimo, moram da kuckam, pa krenimo redom:
- Dal je to predizborni trik zutih, to ce da vidimo, mada ja sumnjam, da ne objasnjavam zasto mrzi me, ukratko, ovo im je poslednja sansa i posao na kom se vade i opstaju, ili propadaju.
- Novo preduzece ce biti sadasnja zastava, al se u registru vrsi preregistracija srazmerno ulozenoj lovi, sto ti daje odgovor i na pitanje br.5
- Ti da bi privukao strane investitore, moras im dati neke olaksice, inace nebi dosla, jer je konkurencija jaka, a i rekli su da su pregovarali i sa Rumunima, al su ipak dosli u Srbiju. A Rumunija je u eu svidelo se to nama ili ne, i imaju dosta olaksica za razliku od nas, znaci sve je interes, a ima ga i fijat i drzava, i to sto ce auto biti jeftiniji ovde nego da ga uvezes, to je dobro, jer sto bi ja vozio bmw star 20 god. ako mogu novi punto, bravu, lineu...?! Bez obzira koliko ja voleo bmw, al novo je novo!
Kazes dali im besplatno zemljiste! I treba! Jer, pazi primer, pa mi reci sta je bolje i isplatljivije:
Ja se krecem uglavnom po Vojvodini, i tamo su ljudi prodavali svoju zemlju strancima na dva nacina:
1. Uzmu 1000,2000,3000,5000 ili koliko god, evra po aru i to je to. Pare se brzo potrose i kraj!
2. Daju zemljiste dzabe, ili uzmu neku malu lovu, i svi im se smeju, ali stave mali uslov, a to je, da taj investitor mora da zaposli clanove porodice u toj firmi(fabrici ili sta vec) i onda znaci, u svaku tu porodicu mesecno stizu 2,3,5,6 ili koliko vec zaposlenih se ubaci. Znaci svaki mesec u kucu dolaze bar 2 plate(od 400e pa na vise) i to ce da traje ihihihi... i ljudi imaju posao i zadovoljni su i imaju neku sigurnost, i mogu nesto da planiraju, dok sam za prvi slucaj napisao sta se desi!
E sad, ti meni reci, ko neko ko ima iskustva i sa eu, koji tebi nacin izgleda isplatljiviji, 1 ili 2-i?
Po meni je drugi u svakom slucaju!
Mi Srbi smo poznati da hocemo da zaradimo veliku lovu odjednom, a to ne moze nigde, i ti to jako dobro znas! A kad treba da se radi, nema nas nigde!
1.Stvarno moramo se naci i popiti kafu.
2.Zuti propadaju to je sigurno(ovo ne pisem zbog svog politickog opredeljenja,vec iz razloga sto su povukli neke pogresne poteze).
3.Slazem se da se moraju dati neke olaksice,ali bas tolike ne bih se slozio, pa i sam fijat zna da takve olaksice ne bi dobili u Rumuniji zato su i dosli kod nas. Tacno je da rumunija ima neke olaksice prema eu,ali zato mi imamo jeftiniju radnu snagu, i to je jos jedan razlog zasto je fiat dosao kod nas. Primera radi jedno poredjenje: DACIA je kostala pre ulaska rumunije u eu oko 5500-6000 sa full opremom a sada kosta oko 8000-8500 evrica.Zasto?
4.Sto familiji Djokovic nisu da li besplatno zemljiste? Meni,tebi, peri miki ziki.
5.Sto se tice nacina,naravno 2-i je bolji, tu se slazem, ali samo ako si spreman da uzimas kes na duze staze(znaci malo kesa) ili oces odmah kes ali na kratke staze.
6. Slazem se i za ovo poslednje, samo bih ja dodao jos da MI srbi mislimo da mozemo u eu za par godina,ALO BRE LJUDI MOJNE DA SE LAZEMO. JER MI SMO NERADNICI BRE,LOPOVI,PREVARANTI,LENCUGE,SISARI TUDJIH ZIVOTA.
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Sre 7 Maj 2008 - 21:00

kako vas ne mrzi citati tolike postove :S
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Taurun Sre 7 Maj 2008 - 23:13

Dedza Car ::
ALO BRE LJUDI MOJNE DA SE LAZEMO. JER MI SMO NERADNICI BRE,LOPOVI,PREVARANTI,LENCUGE,SISARI TUDJIH ZIVOTA.[/quote]
ave ave ave ave
Mrzi me da kuckam, al Dedzo Care, picemo kafu svakako, ali necemo se naci, nego ces ti uzvratiti posetu, ili si zaboravio obecanje?!
Taurun
Taurun
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Dedza Car Čet 8 Maj 2008 - 0:10

Taurun ::
Dedza Car ::
ALO BRE LJUDI MOJNE DA SE LAZEMO. JER MI SMO NERADNICI BRE,LOPOVI,PREVARANTI,LENCUGE,SISARI TUDJIH ZIVOTA.
ave ave ave ave
Mrzi me da kuckam, al Dedzo Care, picemo kafu svakako, ali necemo se naci, nego ces ti uzvratiti posetu, ili si zaboravio obecanje?![/quote]Nisam CARINO,aj ako moze sledece nedelje. Jer tu mi cale jos do utorka,srede pa leti u EU, dosao covek da da glas za pravu stranku :D .
Dedza Car
Dedza Car
Administrator
Administrator

Broj poruka : 467
Godina : 44
Lokacija : Blizu ban dugmeta
Omiljeni klub : Ban Heroji
Datum upisa : 08.03.2008

http://www.pes-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od 6apa6a Čet 8 Maj 2008 - 0:28

KPJ?
6apa6a
6apa6a
Moderator
Moderator

Broj poruka : 730
Godina : 34
Lokacija : Doboj
Omiljeni klub : FK Trebava Osjecani
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od nikmar Čet 8 Maj 2008 - 1:42

Politicke rasprave - Page 11 07

XD XD XD
nikmar
nikmar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 580
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Omiljeni klub : Crvena zvezda, Juventus, IMT
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Taurun Čet 8 Maj 2008 - 1:48

Dedza Car ::
Taurun ::
Dedza Car ::
ALO BRE LJUDI MOJNE DA SE LAZEMO. JER MI SMO NERADNICI BRE,LOPOVI,PREVARANTI,LENCUGE,SISARI TUDJIH ZIVOTA.
ave ave ave ave
Mrzi me da kuckam, al Dedzo Care, picemo kafu svakako, ali necemo se naci, nego ces ti uzvratiti posetu, ili si zaboravio obecanje?!
Nisam CARINO,aj ako moze sledece nedelje. Jer tu mi cale jos do utorka,srede pa leti u EU, dosao covek da da glas za pravu stranku :D .[/quote]
Aj vazi, taman da cestitas pobedncima, i da llepo mozemo da idemo kod caleta u posetu bez viza!!!
rofl rofl rofl
Politicke rasprave - Page 11 Logo1493344bz3
Taurun
Taurun
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Toja Čet 8 Maj 2008 - 16:27

6apa6a ::KPJ?
ave
Toja
Toja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2490
Godina : 32
Lokacija : Sombor
Omiljeni klub : PARTIZAN, AC Milan
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od 6apa6a Pet 9 Maj 2008 - 13:16

sta je ovo? predizborna sutnja?
6apa6a
6apa6a
Moderator
Moderator

Broj poruka : 730
Godina : 34
Lokacija : Doboj
Omiljeni klub : FK Trebava Osjecani
Datum upisa : 28.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politicke rasprave - Page 11 Empty Re: Politicke rasprave

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu